Potrzebujesz pomocy?          telefon.: (77) 416 95 52            e-mail: biuro@roan-biuroserwis.pl          od Pon do Pt.: 8:00 – 16.00

O nas

Sklep papierniczy ROAN-biuroserwis.pl, to miejsce w internecie
gdzie wyposażysz swoje biuro, firmę, dom w niezbędne artykuły
biurowe, papiernicze i szkolne a także akcesoria niezbędne w każdej kuchni i ogrodzie

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 99 zł brutto i wadze poniżej 30kg

Sklep stacjonarny

49-300 Brzeg, ul. Kwiatowa 2
( za marketem Intermarche )

Bezpieczne płatności

Płać bez obaw dzięki PayU i szyfrowaniu SSL

Obsługa Firm i urzędów

Kompleksowe wyposażenie biur, urzędów i firm

Roan - Wszystko do Biura

Firma ROAN zajmuje się profesjonalną i rzetelną obsługą firm, urzędów, instytucji, zakładów pracy, itp. w zakresie kompleksowego zaopatrywania biur w niezbędne do pracy artykuły papiernicze, biurowe i urządzenia. Celem naszym jest możliwie najkrótszy czas oczekiwania przez Państwa na zamówiony towar oraz fachowa obsługa i wysokiej jakości artykuły za przystępną cenę. Firma Roan istnieje na rynku od 1999 roku nieustannie się rozwijając i doskonaląc swoje zaplecze techniczne i logistyczne dla zaspokojenia potrzeb swoich klientów. Gwarancją rozwoju i doskonalenia jest również przynależność od 2002 roku do Ogólnopolskiej Sieci Biuroserwisowej OSAA, największego w Polsce zrzeszenia firm o podobnym do naszego profilu działalności.

Roan - Home&Garden

Ciągle poszerzamy naszą ofertę a jej najnowszą odsłoną jest dział Roan Home & Garden w którym znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment worków do segregacji odpadów oraz produkty niezbędne w każdej kuchni. W sprzedaży ścierki, folie spożywcze, aluminiowe, foremki, papiery i rękawy do pieczenia a także profesjonalne noże kuchenne. W ofercie sezonowej bardzo bogaty wybór produktów grillowych w tym serii produktów ekologicznych wykonanych z naturalnego drewna lub szybko ulegającej biodegradacji pulpy trzciny cukrowej. Oferujemy także rożnego rodzaju produkty owadobójcze i ochronne przeciwko owadom i insektom dla komfortowego spędzania czasu zarówno w domu jak i ogrodzie.

Roan - Gifts&Art

Roan Gifts & Art Design to personalizowane dekoracje ślubne, świąteczne i okolicznościowe. To również gadżety i opakowania prezentowe już od jednej sztuki. Zrealizujemy każdy indywidualny projekt reklamowy z pasją i zaangażowaniem każdego naszego projektanta i grafika.

2000+

Ogromny Asortyment

48h

Szybka dostawa

20 lat

Ponad 20 lat Doświadczenia

99,9%

Zadowolonych klientów na allegro

6000+

Zamówień w 2022r

Opinie naszych klientów

Sklep papierniczy ROAN-biuroserwis.pl to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, zależy nam abyście mogli w jednym miejscu w wygodny, szybki, tani i bezpieczny sposób dokonać zakupów naszych produktów bez wychodzenia z domu.

Opinie naszych klientów znajdziesz tutaj, i tutaj. Klika losowych komentrzy zobaczysz poniżej.