Firma ROAN zajmuje się profesjonalną i rzetelną obsługą firm, urzędów, instytucji, zakładów pracy, itp. w zakresie kompleksowego zaopatrywania biur w niezbędne do pracy artykuły i urządzenia.
Celem naszym jest możliwie najkrótszy czas oczekiwania przez Państwa na zamówiony towar oraz fachowa obsługa i wysokiej jakości artykuły za przystępną cenę.

Dysponujemy systemami umożliwiającymi przystosowanie wszelkich operacji fakturowania, dokumentacji i dostarczania towaru w taki sposób, aby można je było zaadaptować do ewentualnych potrzeb naszych Klientów.
Chcemy sprawiać żeby zakupy towarów stały się miłym dodatkiem do wykonywanej pracy a nie celem samym w sobie, przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem, momentem, a nie zmarnowanymi w oczekiwaniu na towar godzinami. Zapewniamy że spełnimy Państwa oczekiwania, zaspokajając wszelkie potrzeby w pełni profesjonalnie i z osobistym zaangażowaniem każdego pracownika naszej firmy.

Firma Roan
istnieje na rynku od 1999 roku nieustannie się rozwijając i doskonaląc swoje zaplecze techniczne i logistyczne dla zaspokojenia potrzeb swoich klientów. Gwarancją rozwoju i doskonalenia jest również przynależność od 2002 roku do Ogólnopolskiej Sieci Biuroserwisowej OSAA, największego w Polsce zrzeszenia firm o podobnym do naszego profilu działalności.
iso

Najnowszym elementem naszej dużej dbałości o jakość obsługi klienta jest wdrożony w lipcu 2007 System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2001.

OSAA – Ogólnopolska sieć biuroserwisowa


Ogólnopolska Sieć Biuroserwisowa OSAA to zrzeszenie kilkudziesięciu firm zajmujących się kompleksowym zaopatrywaniem Klientów biznesowych we wszelkie artykuły i urządzenia biurowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania biura. Dzięki takiej formie współpracy udało nam się stworzyć strukturę organizacyjną wykorzystującą wypracowane umiejętności każdej z firm biuroserwisowych, usytuowanych na terenie całego kraju.

Firmy zrzeszone w Ogólnopolskiej Sieci Biuroserwisowej OSAA zajmują się kompleksową obsługą klientów: od procesu doradztwa, poprzez sprzedaż i obsługę posprzedażną, natomiast Biuro Organizacyjne OSAA /centrala Sieci/ zapewnia pomoc firmom zrzeszonym z organizacyjnego: m.in. z zakresu marketingu, szkoleń, kontaktu i współpracy z producentami.

Zgodnie z najlepszymi europejskimi wzorcami, naszym Klientom oferujemy maksymalne korzyści i minimum ponoszonych kosztów.